Piknik integracyjny

Strona główna » Aktualności » Piknik integracyjny

Piknik integracyjny

3 października w ruinach ząbkowickiego Zamku odbył się Piknik Integracyjny zorganizowany przez Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śl.  w ramach Projektu   Europejskiego Korpusu Solidarności pod nazwą „Przełamać bariery”.

Do udziału w Pikniku zostali zaproszeni również podopieczni naszego Domu, uczestnikami projektu są również  seniorzy i osoby niepełnosprawne z terenu Ząbkowic a gośćmi specjalnymi byli Burmistrz Ząbkowic Pan Marcin Orzeszek oraz Pani Dorota Sierka Dyrektor DPS i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej. Podczas pikniku była możliwość wspólnego śpiewania z zespołem „Kwiat Powoju” oraz zjedzenia kiełbaski z grilla lub z ogniska. Mimo, że pogoda nie była łaskawa to gorąca atmosfera spotkania skutecznie ogrzała wszystkich uczestników.

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem