Wspólne kolędowanie
Po raz pierwszy przed mieszkańcami naszego Domu wystąpił zespół “Starczowianie”. Mieszkańcy wysłuchali kolęd, pastorałek oraz piosenek ludowych z repertuaru zespołu. Słuchacze chętnie przyłączyli się do wspólnego śpiewania. Ten bardzo energetyczny koncert bardzo się spodobał, czekamy na więcej.