Wizyta Św. Mikołaja

Strona główna » Aktualności » Wizyta Św. Mikołaja

Wizyta Św. Mikołaja

Mieszkańców naszego Domu odwiedził dziś św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami.

Nasi mieszkańcy otrzymali od św.Mikołaja przepiękne prezenty, w niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia i wdzięczności za okazaną dobroć.

Specjalne podziękowania składamy na ręce Burmistrza Pana Marcina Orzeszka oraz Ząbkowickiemu Ośrodkowi Kultury, którzy zainicjowali akcję “Paczka dla Seniora” Dziękujemy również Młodzieżowej Radzie Miejskiej i Fundacji ” Dobrych Działań” Bożeny Wójcickiej za wsparcie i pomoc organizacyjną. Dziękujemy również ząbkowickiemu Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży SOSW “Szansa” , które przygotowało naszym seniorom paczki w ramach ogólnopolskiej akcji “Listy do św. Mikołaja od seniorów”. Przy okazji spotkania Mikołajkowego odbył się również wernisaż retro zdjęć mieszkańców naszego Domu powstałych podczas projektu “Wyjdź poza ramy ! ” fundacji Lawendowa Alternatywa, która zadbała również o to by osłodzić ten dzień ciastem. Za pomoc w pieczeniu ciast dziękujemy “Jago Dzianka”.

Za wszystkie prezenty dla naszych seniorów serdecznie dziękujemy. Doceniamy trud i zaangażowanie wszystkich darczyńców, biorących udział w akcji i mamy nadzieję, że dobro którym zechcieli podzielić się z innymi wróci do Nich po stokroć.

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem