Spotkanie Z Policją.
W ramach akcji prewencyjnej “Bezpieczny Senior”, naszych mieszkańców odwiedzili przedstawiciele ząbkowickiej Policji by przypomnieć oraz uczulić naszych Seniorów na czyhające na nich niebezpieczeństwa. Podczas prelekcji nasi mieszkańcy dowiedzieli się jak ustrzec się oszustów oraz bezpiecznie , z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, poruszać się po ulicach miasta.