SPARTAKIADA
W dniu 21 sierpnia mieszkańcy naszego Domu mieli przyjemność uczestniczyć w SPARTAKIADZIE zorganizowanej przez Dom Pomocy Społecznej w Bielawie z filią w Niemczy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, miłą atmosferę oraz wiele atrakcji, które przygotowaliście. Podczas dzisiejszego wydarzenia nie liczyły się wyniki lecz wspólna zabawa, życzliwość i wyrozumiałość. Dzień spędzony bardzo miło i intensywnie w przemiłym towarzystwie.