SPARTAKIADA

W dniu 21 sierpnia mieszkańcy   naszego Domu mieli przyjemność uczestniczyć w SPARTAKIADZIE zorganizowanej przez Dom Pomocy Społecznej w Bielawie z filią w Niemczy. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, miłą atmosferę oraz wiele atrakcji, które przygotowaliście. Podczas dzisiejszego wydarzenia nie liczyły się wyniki lecz wspólna zabawa, życzliwość i wyrozumiałość. Dzień spędzony bardzo miło i intensywnie w przemiłym towarzystwie.

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem